Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFA, 1700-tal, rokoko, 3-sitts, ek, stoppad och med textil klädsel, rulle med extra tyg medföljer, sitthöjd ca 40, längd 131 samt djup 60 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

774989

2020-05-22