573 - Jordglob ca 1900

573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900
573 - Jordglob ca 1900

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JORDGLOB, Terrestial Globe, CS HAMMOND & Co, New York, ställning i patinerad mässing, höjd ca 56, Ø 43 cm

Slitage, skador, smuts

774990

2020-08-21