Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JORDGLOB, Terrestial Globe, CS HAMMOND & Co, New York, ställning i patinerad mässing, höjd ca 56, Ø 43 cm
Slitage, skador, smuts
774990
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här