468 - Flakonger ströare flaska dricksglas blått gl

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLAKONGER, 2 st., DRICKSGLAS, VINGLAS, FLASKA OCH STRÖARE, 2 st., blått glas, 1800-tal, flakonger, dricksglas och vinglas med gulddekor, ströarna med nysilverlock, flaskan med silverlock, flakongerna 13 cm, flaskan inkl. lock 21 cm

slitage nagg

774995

2020-08-21