468 - Flakonger ströare flaska dricksglas blått gl
Klubbat för:
4 600 SEK
1 500 SEK
FLAKONGER, 2 st., DRICKSGLAS, VINGLAS, FLASKA OCH STRÖARE, 2 st., blått glas, 1800-tal, flakonger, dricksglas och vinglas med gulddekor, ströarna med nysilverlock, flaskan med silverlock, flakongerna 13 cm, flaskan inkl. lock 21 cm
slitage nagg
774995
2020-08-21