Skrivbord
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, stämplad Carl Johansson möbelfabrik, 9 lådor, fanér i mahogny, handtag i brons, höjd ca 75 samt 120x54 cm
Några brännmärken på skivan, bruks och åldersrelaterat slitage
774997
2020-05-23