Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, stämplad Carl Johansson möbelfabrik, 9 lådor, fanér i mahogny, handtag i brons, höjd ca 75 samt 120x54 cm

Några brännmärken på skivan, bruks och åldersrelaterat slitage

774997

2020-05-23