Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
200 EUR
KERTTU NURMINEN, konstglas, Lampi Pro Arte 1993, signerad K. Nurminen, Nuutajärvi II, "Mormors bonbonjär", Blå- och lilatonat glas, höjd 31 cm.
Obetydligt slitage, andra sortering
775008
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här