Mormors bonbonjär an Kerttu Nurminen

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

KERTTU NURMINEN, konstglas, Lampi Pro Arte 1993, signerad K. Nurminen, Nuutajärvi II, "Mormors bonbonjär", Blå- och lilatonat glas, höjd 31 cm.

Obetydligt slitage, andra sortering

775008

2020-05-31