Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
150 EUR
POUL HENNINGSEN, TAKLAMPA, PH 5, lameller i aluminium lackerade i rött och blått, diameter 50 cm, höjd 30 cm, Louis Poulsen, Danmark.
Slitage, färgfläck, bucklor.
775009
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här