Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, skiva i fanerad i masurbjörk, höjd 70, 220x110 cm
Bruksslitage, kanter med märken, repor
775013
2020-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här