Andreas Wargenbrant "The winner takes it all"
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), guldpatinerad brons, monogramsignerad samt daterad 2009, ca 10x20, höjd ca 8 cm
Signerad katalog medföljer.
775016
2020-05-21