Love Arbén, "Aron", 8 karmstolar, Lammhults
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LOVE ARBEN, "Aron", Lammhults, modellen formgiven 1989, karmstolar 8 st, stomme av svartlackerat stålrör, sitsar klädda med svart läder, höjd 73, sitthöjd 43 cm
Smärre slitage och repor
775019
2020-05-23