Love Arbén, "Aron", 8 karmstolar, Lammhults

Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,
Love Arbén,

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOVE ARBEN, "Aron", Lammhults, modellen formgiven 1989, karmstolar 8 st, stomme av svartlackerat stålrör, sitsar klädda med svart läder, höjd 73, sitthöjd 43 cm

Smärre slitage och repor

775019

2020-05-23