Eva-Maria Kothe

Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe
Eva-Maria Kothe

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA-MARIE KOTHE (född 1954), bords- fönsterdekorationer, 8 st, Gotland, omkring 2000-talets början, folierat lergods i form av stjärna, fot med svartbränt lergods, signerade MK, höjd ca 55-60 cm

HISTORIK: Eva-Marie Kothe, tillhör bl.a. nätverket Blås och Knåda

775021

2020-05-22