Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KARMSTOLAR (2) 1 par, NK, brickmärkta, 1920/30-tal, betsad ek samt rotting, senare dynor klädda i textil och skinn, sitthöjd ca 44 cm

Zustandsbeschreibung

Rottingsittsarna brustna, bruks och åldersrelaterat slitage

775031

2020-05-23