Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ISABELLE MENIN (född 1961): "I´ll be your summer 03", signerad a tergo på certifikat, numrerad 95/150, fotografi, 100x135 cm
775041
2020-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här