957 - Fajanskrus 5 st Tyskland 1800-tal

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAJANSKRUS, 5 st., Tyskland 1800-tal, cylindriska, polykrom dekor, tennlock, höjd 21-22 cm

skador
lagningar

775042

2020-08-22