Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
150 EUR
TAPIO WIRKKALA, vas, signerad Tapio Wirkkala - 3574, lätt gråtonat glas, polerad och matterad yta, sent 1960-tal, höjd 21 cm, bredd 19,8 cm.
Gravering
775050
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här