Tapio Wirkkala vas 3574

Tapio Wirkkala vas 3574
Tapio Wirkkala vas 3574
Tapio Wirkkala vas 3574
Tapio Wirkkala vas 3574
Tapio Wirkkala vas 3574
Tapio Wirkkala vas 3574
Tapio Wirkkala vas 3574
Tapio Wirkkala vas 3574

Klubbat för:

120 EUR

150 EUR

TAPIO WIRKKALA, vas, signerad Tapio Wirkkala - 3574, lätt gråtonat glas, polerad och matterad yta, sent 1960-tal, höjd 21 cm, bredd 19,8 cm.

Gravering

775050

2020-05-31