Klubbat för:
80 EUR
200 EUR
TAPIO WIRKKALA, 2 ST, KONSTGLAS, signerade Tapio Wirkkala Iittala, 1950-tal, klart glas, linjeslipade, vasens höjd 16,5 cm, fatets längd 12,5 cm.
Sedvanligt slitage
775051
2020-05-31