Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Maria med barn, signerad C. Klaeber? 1900, olja på duk, 80x58 cm

Smärre krackelyrer

775066

2020-05-21