Gravyrer 4 st

Gravyrer 4 st
Gravyrer 4 st
Gravyrer 4 st
Gravyrer 4 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER, 4 st, 17/1800-tal, bl.a Georg Hertel, motiv efter Boucher, 26x16 resp 24x17 cm

Skador och slitage, glasskada

775078

2020-05-22