ett par mindre ljuskronor
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSKRONOR, 1-par, gustaviansk stil, 1900-talets slut, stomme i mässing, förgylld, 1 ljuspunkt vardera, höjd ca 26, diameter 14 cm
Ej funktionstestade, behöver delvis knytas om, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
775085
2020-05-25