ett par mindre ljuskronor

ett par mindre ljuskronor
ett par mindre ljuskronor
ett par mindre ljuskronor
ett par mindre ljuskronor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONOR, 1-par, gustaviansk stil, 1900-talets slut, stomme i mässing, förgylld, 1 ljuspunkt vardera, höjd ca 26, diameter 14 cm

Ej funktionstestade, behöver delvis knytas om, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

775085

2020-05-25