Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): etsning, "En dalkarl - Lavards Anders", blyertssignerad, 1919, mått 15,7 x 11,7 cm.
Smärre fläckar, ej examinerad ur ram
775089
2020-05-23