Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULLA WALLER (1916-1996) (2) Länna gård, signerad samt tergo daterad 1969, olja på pannå, ca 23x32 cm samt Länna Mästergård, signerad, olja på pannå, ca 31x40 cm
775091
2020-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här