Gustav Arne

Gustav Arne
Gustav Arne

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Målnen drar förbi", olja på duk, signerad G. Arne 1993, ca 72x118 cm.

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

775096

2020-05-24