Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Målnen drar förbi", olja på duk, signerad G. Arne 1993, ca 72x118 cm.
Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer
775096
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här