Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i björk och rotfaner, höjd 75 83x83

Skador, ytskador

775146

2020-05-24