Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i rotfaner, höjd ca 74, diameter ca 54 cm
Skadad skiva
775147
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här