Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
700 EUR
EMIL HALONEN (1875-1950) Flicka med korg, signerad samt daterad 1921, bronsskulptur, höjd ca 40 cm
775149
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här