Jussi Mäntynen relief

Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

600 EUR

JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978) älgfamilj, signerad samt daterad 1940, bronsrelief, 27,5x52 cm

775155

2020-06-07