Wäinö Aaltonen skulptur

Wäinö Aaltonen skulptur
Wäinö Aaltonen skulptur
Wäinö Aaltonen skulptur
Wäinö Aaltonen skulptur
Wäinö Aaltonen skulptur
Wäinö Aaltonen skulptur
Wäinö Aaltonen skulptur
Wäinö Aaltonen skulptur

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

500 EUR

WÄINÖ AALTONEN (1894-1966) Paavo Nurmi, 1950-tal, signerad, metallegering, höjd ca 41 cm

775156

2020-06-07