849 - Gien porslin Frankrike

849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike
849 - Gien porslin Frankrike

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIEN, tallrikar, fat, skål, 10 dlr., porslin, Frankrike, 1900-talets mitt, dekor av fåglar och jakt, diameter ca 26-35, skålen (i form av en fågel), höjd 14, längd 23 cm

Mindre nagg

775164

2020-08-22