Klubbat för:
3 600 SEK
1 000 SEK
GIEN, tallrikar, fat, skål, 10 dlr., porslin, Frankrike, 1900-talets mitt, dekor av fåglar och jakt, diameter ca 26-35, skålen (i form av en fågel), höjd 14, längd 23 cm
Mindre nagg
775164
2020-08-22