850 - Kaffekannor Melitta porslin

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNOR, "Melitta", 10 st., porslin, Tyskland, 1900-talets mitt, glaserade i varierande färger, höjd ca 10-28 cm

Nagg

775166

2020-08-22