851 - Bordsdekorationer porslin

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATIONER, 4 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av citroner i pyramid, höjd ca 16-36 cm

Nagg

775167

2020-08-22