852 - Bordsdekorationer porslin

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATIONER, 3 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av tomater i pyramid, höjd ca 33-52 cm

Nagg

775169

2020-08-22