853 - Bordsdekorationer porslin

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATIONER, 3 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av grönsaker i pyramid samt blomsterkorg, höjd ca 31-37 cm

Nagg

775172

2020-08-22