Örjan Wikström

Örjan Wikström
Örjan Wikström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRJAN WIKSTRÖM (född 1948), Drottningen, Pornografisk bild och Höga Kyrkliga Dignitärer, signerade och numrerade 10 ex, torrnål 3 st, 21x15, 19,5x19,5, 25,5x32 cm

Ej examinerade ur ram

775173

2020-05-23