854 - Bordsdekorationer porslin

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSDEKORATIONER, 1 par, porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av frukt i pyramid, vit glasyr, höjd ca 35 cm

Nagg

775176

2020-08-22