Tapio Wirkkala bordslampa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAPIO WIRKKALA, "TW001", bordslampa, Artek, plast, svart sockel, ljus kupa med dekor av räfflor, etikettmärkt "ARTEK TW001 DESIGN TAPIO WIRKKALA", höjd 38 cm
Bruksslitage, sockeln med repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
775177
2020-05-23