Tapio Wirkkala bordslampa

Tapio Wirkkala bordslampa
Tapio Wirkkala bordslampa
Tapio Wirkkala bordslampa
Tapio Wirkkala bordslampa
Tapio Wirkkala bordslampa
Tapio Wirkkala bordslampa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, "TW001", bordslampa, Artek, plast, svart sockel, ljus kupa med dekor av räfflor, etikettmärkt "ARTEK TW001 DESIGN TAPIO WIRKKALA", höjd 38 cm

Bruksslitage, sockeln med repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

775177

2020-05-23