Massproductions sidobord

Massproductions sidobord
Massproductions sidobord
Massproductions sidobord
Massproductions sidobord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASSPRODUCTIONS, "Tio", sidobord, marmor och metall, 2000-tal, underrede i vitlackerat stålrör, rund marmorskiva, märkt nedtill massproductions, höjd 45, diameter 60 cm

Ett mindre kantnagg, bruksslitage

775179

2020-05-23