Kopia efter Paul Peel

Kopia efter Paul Peel
Kopia efter Paul Peel
Kopia efter Paul Peel
Kopia efter Paul Peel
Kopia efter Paul Peel
Kopia efter Paul Peel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad C. Sandahl, kopia efter Paul Peel, "Efter badet", originalet från 1890, olja på duk monterad på pannå, 45x32 cm

Krackelyr

775183

2020-05-23