855 - Fiskfat Göteborgs Porslinsfabrik

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖTEBORGS PORSLINSFABRIK (etabl. 1898), fiskfat, 3 st., flintgods, 1900-talets början, längd ca 44-53 cm

Nagg, missfärgningar, fläckar

775189

2020-08-22