Sengustaviansk soffa
2020-05-22
775198
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början, svartmålad samt bronserad, skuren dekor, längd 186, sitthöjd 46 cm
Senare bemålning, sprickor, bruksslitage