Sigurd Persson armband silver

Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver
Sigurd Persson armband silver

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

SIGURD PERSSON, armband, sterlingsilver, kvadratiska onyxplattor, stämplat SIGP, Stockholm, årtalsstämpel saknas, en platta med Sigurd Perssons namnteckning, längd 18,5 cm

En länkdel lös, onyx med nagg och repor

775201

2020-05-25