Sigurd Persson armband silver
Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
SIGURD PERSSON, armband, sterlingsilver, kvadratiska onyxplattor, stämplat SIGP, Stockholm, årtalsstämpel saknas, en platta med Sigurd Perssons namnteckning, längd 18,5 cm
En länkdel lös, onyx med nagg och repor
775201
2020-05-25