Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HANS J WEGNER, stolar, 4 st, "CH24" "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 2000-tal, vitoljad ek med flätad sits, etikettmärkta.
Något slitage.
775207
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här