Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER (2) 1 par, baljmodell, 1980-tal, delvis skuren bambuimitation, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage
775223
2020-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här