Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER (2) 1 par, baljmodell, 1980-tal, delvis skuren bambuimitation, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

775223

2020-05-23