291 - Royal Copenhagen fiskservis

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNOLD KROGH (1856-1931), fiskservis, 19 dlr., porslin, Danmark, 1900-tal, Royal Copenhagen, bestående av: 16 mattallrikar (3002), fiskfat (3001), såsskål (3003) samt karott med lock (3005), mattallrikens diameter ca 23 cm

Nagg (vissa större)

775228

2020-08-21