Kunglig dansk reliefer
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNGLIG DANSK (3) Bing & Gröndahl, 1800-talets slutstämplade eneretreliefer i parian, motiv efter Thorvaldsen, den rundas diameter ca 32,5, de andras längd ca 25 samt 30 cm
Kantnagg på den runda, smärre slitage
775237
2020-05-23