Kunglig dansk reliefer

Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer
Kunglig dansk reliefer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNGLIG DANSK (3) Bing & Gröndahl, 1800-talets slutstämplade eneretreliefer i parian, motiv efter Thorvaldsen, den rundas diameter ca 32,5, de andras längd ca 25 samt 30 cm

Kantnagg på den runda, smärre slitage

775237

2020-05-23